HAKKIMIZDA

ADAYAPI

Ada yapı teknolojik yapı sistemleri san. Tic. A.Ş. Cam cephe sektörünün öncü firmalarından birisi olan ASAŞ Alüminyum dış cephe giydirme sistemlerinde hizmet vermektedir. TEKİRDAĞ/Çorlu’da 2019 yılında resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır, kurucularının alüminyum sektör ’el geçmişi 2013yılına kadar uzanmaktadır. Şirketimizin temel ilkesi 6 yıllık geçmişimizle kazandığımız tecrübemizi, kalite, güvenilirlik ve prensipli çalışma sistemini korumak ve geliştirmektir. Bu güne kadar Kamu sektöründe ve özel sektörde üstlenmiş olduğumuz taahhütlerimizi, doğru ve titiz çalışma prensibimizle, kusursuzca ve övgüyle tamamladık. Taahhüt ettiğimiz tüm işleri en zor koşullarda dahi zamanında, gerektiği şekilde ve kusursuz olarak teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamak bizim en büyük kazancımızdır. Gelecekte de bu gururu yaşamak için genç, dinamik, kaliteli, yönetim ve teknik kadromuzla, güçlü makine parkurumuzla ve en önemlisi geçmişten aldığımız güçle yılmadan çalışmaktayız.

Vizyon & Misyon Ada yapı teknolojik yapı sistemleri san. Tic. A.Ş. İnşaat sektöründe belirlediği hedef; Deneyimli Teknik personel unsurunu, İleri teknolojiyi ve Kaliteli ürünü kullanarak, Müşterilerimize hizmette kaliteyi sürekli kılmaktır. Uluslararası standartları ve müşteri memnuniyetini dikkate alan Adayapı Alüminyum, modern mimari yapılar ve farklı mimari projeler, global trendler çerçevesinde takip edip,uluslararası platformdaki bilgi birikimini ve deneyimini,kalite anlayışı çerçevesinde Adayapı Alüminyum çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir. Yurt içi ve yurt dışı inşaat sektöründeki pazar payımızı yaptığımız ve yapacağımız mimari konsept projeler ile daha üst seviyelere çıkarmak.Adayapı Alüminyum inşaat sektöründeki bu hedeflerini; Mimaride mükemmellik; optimum kullanım, akıllı sistemler, son teknolojik yenilikler, bilgi birikimi ve deneyimi ile gerçekleştirecektir.

Adayapı Teknolojik Yapı Sistemleri

VİZYON

Her an, her yerde ve her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak, paydaşlarımızla birlikte kalitenin bir yaşam biçimi olarak ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale getirmek, şirketimizin Türk Ekonomisine, iş ahlakı ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, alanlarımızda sürekli büyümek ve sektörümüzde lider firma konumuna gelerek bunu kalıcı kılmak.

MİSYON

Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, toplam kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer yaratarak ürün ve hizmet sunduğumuz andan itibaren; müşteri memnuniyetini esas alarak, sektörde örnek öncü bir kuruluş olma niteliğimizi sürdürmek.